Cześć!

Jestem Klaudia i jestem tu, abyś czuła się swobodnie w budowaniu swojego zdrowia i transformacji stylu życia na wyższy, lepszy dla Ciebie poziom. Myśląc o swojej pracy, widzę cegiełki, które wspólnie układamy  na drodze do zdrowia.

W 2019 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Aktualnie kontynuuję pracę naukową.

Podkreślam, że żywienie to coś absolutnie indywidualnego. To, co dla jednych jest zdrowe, nie zawsze sprawdza się dla innych. Każdy z nas jest wyjątkowy i zasługuje na to, aby odkryć, co jest dla niego najlepsze.

Przez ostatnie 7 lat z pasją i zaangażowaniem wspieram kobiety w pokonywaniu wyzwań zdrowotnych, dzieląc się moją wiedzą i doświadczeniem, aby umożliwić im: osiąganie wyjątkowych sukcesów, zdrową utratę kilogramów i spełnianie marzeń o macierzyństwie.

Klaudia Łakoma

Zapisz się na newsletter i bądź krok przed resztą!

Nie czekaj na zdrowie - zyskaj dostęp do ekskluzywnych treści, nowości oraz unikalnych promocji. Bądź pionierem zdrowego stylu życia! Bądź na bieżąco.

Klikając „zapisz się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych i dostarczania newslettera drogą mailową oraz akceptujesz Regulamin i politykę prywatności. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie.