Współpraca dietetyczna

Klaudia Łakoma

W trakcie konsultacji dietetycznej, przeprowadzam indywidualną edukację żywieniową. To proces polegający na przekazywaniu wiedzy, która zostaje z Tobą na zawsze. Poznajesz potrzeby swojego organizmu i wiesz, jak na nie odpowiadać.

Każdy organizm to dla mnie łamigówka, którą rozwiązuję poprzez poznanie i holistyczne ułożenie wszystkich elementów. Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zajrzyj do zakładki “Poznaj nas”.

Klaudia Łakoma

Etapy konsultacji:

 1. Klaudia ŁakomaEtap 1: Przygotowanie

  Przed konsultacją, otrzymasz ode mnie ankietę i dzienniczek żywieniowy, które pozwolą mi lepiej poznać Twój organizm i przeanalizować codzienne nawyki. Oczekuję tu od Ciebie zaangażowania, gdyż każda informacja jest bardzo cenna. Poproszę Cię o skrupulatne wypełnienie materiałów i odesłanie ich minimum 48 godzin przed spotkaniem. Jeżeli dysponujesz wynikami badań, również je dołącz. Dzięki temu, nasze pierwsze spotkanie będzie konkretne i nie stracimy ani minuty.

 2. Klaudia ŁakomaEtap 2: Konsultacja dietetyczna

  • W ustalonym terminie przeprowadzimy godzinną rozmowę online, realizowaną za pośrednictwem komunikatora internetowego Google Meet lub Skype. Wspólnie omówimy przesłaną ankietę oraz historię medyczną, która może mieć istotny związek z odżywianiem.
  • Kolejnym punktem jest edukacja żywieniowa, opierająca się na przedstawieniu przygotowanych przeze mnie zaleceń i zestawieniu ich z dzienniczkiem żywieniowym.
  • Wspólnie ustalimy Twoje zapotrzebowanie energetyczne. Istnieje możliwość doboru gotowego planu żywienia lub stworzenia dodatkowych zaleceń do już posiadanego jadłospisu z naszego sklepu.
 3. Klaudia ŁakomaEtap 3: Twoje narzędzia

  Do 3 dni roboczych po konsultacji, otrzymasz ode mnie mailem:

  • zalecenia i podsumowanie konsultacji opracowane w formie pdf (błędy z dzienniczka żywieniowego, odpowiedzi na zadane pytania),
  • proponowany pięciodniowy jadłospis z objaśnieniami, stworzony w oparciu o przesłany dzienniczek żywieniowy,
  • plan ewentualnej suplementacji wraz z opisem przyjmowania suplementów.

  Kolejne 4 tygodnie to czas, w którym możesz przesłać dodatkowe pytania odnośnie zaleceń. Istnieje możliwość umówienia się na kolejną konsultację kontrolną w celu omówienia postępów, motywacji lub ułożenia kolejnych kroków.

Zapisz się do naszego newslettera