Współpraca treningowa

Piotr Wójtowicz

Moja oferta współpracy trenerskiej skierowana jest do każdej osoby, która chce zadbać o sprawność, sylwetkę i jej proporcje. Współpraca 1:1 umożliwia mi zapewnienie planu treningowego dobranego idealnie do Twoich potrzeb i możliwości. To idealny wybór, jeżeli myślisz o redukcji tkanki tłuszczowej czy zbudowaniu mięśni.

Aby stworzyć plan, który pomoże Ci osiągnąć zalożenia, konieczne będzie uzupełnienie szczegółowej ankiety oraz przesłanie zdjęć sylwetki i nagrań podstawowych ćwiczeń. To pozwoli mi określić Twoją postawę i słabe ogniwa, nad którymi będziemy pracować. Jeżeli trening nie jest Ci obcy, zajmiemy się analizą poprzedniej strategii.

Piotr Wójtowicz

Ważne informacje:

 • Klaudia ŁakomaJak wygląda plan treningowy?

  To plik z 6-tygodniowym planem kształtowania sylwetki, który otrzymasz w formie wygodnej tabelki, wraz z zaplanowaną progresją na każdy tydzień oraz tempem wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak zwiększać obciążenie i robić realne postępy. Swój plan możesz zapisać na telefonie lub wydrukować i wkleić do zeszytu. Obydwa rozwiązania umożliwiają robienie dodatkowych notatek i zapisywanie obciążenia.

  Każdy plan jest dostosowany do Twoich możliwości czasowych i sprzętowych.

 • Klaudia ŁakomaCzy współpraca online może być skuteczna?

  Zdecydowanie tak! W gronie moim podopiecznych znajdują się zarówno osoby początkujące, jak i te z dłuższym stażem treningowym. Dokładna analiza techniki wykonywania ćwiczeń jest możliwa dzięki nagraniom. Za każdym razem otrzymujesz ode mnie odpowiedź ze wskazówkami, co możesz poprawić, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

 • Klaudia ŁakomaCo z dietą i suplementacją?

  Każdy podopieczny otrzymuje ode mnie wskazówki żywieniowe. Na podstawie ankiety przygotuję dla Ciebie rady odnośnie ilości kalorii oraz doboru makroskładników. Możesz też skorzystać ze specjalnej ceny dla podopiecznych i wybrać gotowy jadłospis dostępny w naszym sklepie. Dodatkowo, otrzymasz ode mnie plan suplementacji... tej niezbędnej!

 • Klaudia ŁakomaJak kontroluję postępy?

  Moi podopieczni otrzymują raporty, które uzupełniają i przesyłają do wglądu każdego tygodnia. Co dwa tygodnie, proszę o wykonanie zdjęcia sylwetki. Taki zestaw pozwala mi na podjęcie kolejnych kroków i zaproponowanie zmian. Pozostajemy także w ciągłym kontakcie w razie dodatkowych pytań odnośnie techniki ćwiczeń.

 • Klaudia ŁakomaCennik

  350,00 zł - 6 tygodni
  600,00 zł - 12 tygodni

Zainteresowany? Napisz na mail:

wspolpraca.wojtowicz@gmail.com

Opinie o treningu z Piotrem:

Współpraca na najwyższym poziomie. Plany treningowe dostarczane na czas zawsze z objaśnieniem wszystkich czynników i zmiennych uwzględnionych w planie. Wszystko jasno i przejrzyście. Stały kontakt, szybkie odpisywanie na maile. Redukcja wyszła wzorowo, udało się poprawić kształty sylwetki i nadać jej ostrości. Udało dołożyć się sporą ilość obciążenia podczas wyciskania hantli na ławce, zanotowałem nie tylko progres siłowy, ale głównie sylwetkowy. Jestem mega zadowolony z tego w jak dobre ręce udało mi się trafić.

Bartek Rzeźniczek

Współpraca z Piotrkiem to czysta przyjemność, stały kontakt i szybka komunikacja, odpowiedź na każde pytanie nawet najtrudniejsze, dieta i trening dostosowane do moich potrzeb, rozpiski na czas, każdy raport obejrzany i skomentowany. Daje 10/10 i 5 gwiazdek zależy jaka skala.

Michał Pietraszek

Cały sercem polecam tego Pana. Zdrowe podejście do tematu treningowego i dietetycznego, jeśli chcesz dojść do formy życia, poczuć się zdrowiej to lepiej nie mogłeś trafić #TEAMWÓJTOWICZ

Rafał Kania

Co tu dużo mówić? Współpraca z Piotrem to czysta przyjemność. Kontakt na znakomitym poziomie, dla mnie to była podstawa i tu została wypełniona ponad miarę. Na każde pytanie prosta do zrozumienia odpowiedź. Poprzednicy nieco popsuli mi pogląd na siłownie oraz budowanie sylwetki, dzięki Piotrowi zajawka wróciła ze zdwojoną siłą!

Eryk Rochowicz

Piotr Wójtowicz to trener, który podchodzi do sprawy profesjonalnie, cenię go zwłaszcza za indywidualne podejście do człowieka, umiejętny dobór ćwiczeń pod kątem zamierzonych efektów. Sprawia, że dieta potrafi być smaczna,a przede wszystkim zdrowa, potrafi również w chwilach słabości zmotywować odpowiednio do dalszej realizacji planów! Pomoże osiągnąć twój wymarzony cel oraz nabierzesz mnóstwo doświadczenia, które przyda ci się w przyszłości! Nie tylko słowa udowadniają, że trener jest z najwyższej półki, ale również osiągnięcia! Bardzo polecam z całego serca skorzystać z usług trenerskich, przekonaj się, a się nie rozczarujesz!

Piotr Kirszniok

Jak oceniam współpracę treningową z Piotrem? Zdecydowanie na plus. Przed naszą współpracą ćwiczyłem na własną rękę. Były to treningi „na wyczucie” i zdecydowanie bez wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Piotrek po przeanalizowaniu mojego planu szybko wyłapał mankamenty i podpowiedział, gdzie mogę się jeszcze poprawić. Piotrek jest wymagającym trenerem, który planuje treningi, abyś wychodził ze swojej strefy, co uważam za spory plus. Zmiany w sylwetce i przede wszystkim w sile unaoczniły się naprawdę szybko. Poza oczywistą wiedzą z zakresu treningów Piotrek okazuje się też bardzo otwartym i ciepłym człowiekiem. Szybko skraca dystans, tak aby każda ze stron czuła się komfortowo. Nie była to na pewno relacja na zasadzie „daj hajs za rozpiskę i widzimy się za miesiąc”. Czułem się sobą zaopiekowany jako klient w 100%. Jak najbardziej polecam każdemu. Świetny trener i człowiek!

Kamil Janiszewski

Zapisz się do naszego newslettera